Metatron Mucizesi Enerji 9.9.9 İnisiyasyon Ve Eğitimi

İki insiyasyondan yapılır.24 saat ara ile verilir. 
Bu uyumlama (İNSİYE) yi alabileceğim için Yükseliş Enerjisi 9.9.9 
Senin DNA'sını kodlaman açılacak. 
İlahi arınma geliyoriyor. İlahi arınma sende enerjiyi öyle uyandıracak ki, akıl ve ozalit kopyaları ilahi Ruh, kendi işlemine başlayacak. Bu senin için büyük heyecan olacak. Boyutun değişecek. 
Aktivasyon ruhumuzu arındırıyor, bütün enerjimizi açıyor, benzersiz bir yoğunlukla saflaştırıyor, endokrin sistemimizi, çakralarımızı tesviye ediyor ve birleşmiş bir çakra oluşturuyor. 
Bağlanma sistemi kuvvetleniyor ve senin bedenin toksinlerden arınıyor. Tüm enerjik bloke olmuş halde kaldırılıyor.
Senin şifrelerinin şimdi daha hızlı iyileşmeye muktedir. Senin hücre içi mübadelen daha güçlü oluyor ve sen çizgisel zamandan çıkma hedefine başlıyorsun. 


Aynı zamanda senin artık daha çok enerjin var, sen kendini daha fazla genç hissediyorsun ve ruhsal sözleşmeye sahip olmuş daha çok anlıyorsun. 
Senin bilinç sürecilerin daha hızlı bir yolu çözümlenecektir ve artık zihnine hizmet etmeyen tüm şeyler azat yeri, senin bedenin ve bilincinle vedalaşacaktır.


Bu enerji tüketimi kurucusu Bayan Ellen D. Stamer'dir. Belirleyiciştir. Şimdiye kadar bu ücretten uyumlama yapıyorduk.Kısa süreliğine herkes alabilsin diye indirim yaptım.Bu indirimli uyumluluk bir daha tekrarı oluyor.Algilenen arkadaşlar bu indirimimizden yararlanabilirler. Bu kılavuz en iyi fiyata binaen hazırlanmış ve İnisiyasyon hariç olup bir kişiden başkasına verilemez. 


İnisiyasyon durumu enerji alış-verişi normalde 300 € -dur.


Uzaktan Uyumlama Mümküdür
Uyumlama Bağışı: 600 TL